اوسمار: برای جشن قهرمانی زود است/ برای ریگی خوشحالم چون پست او مورچه ای است!

به روز رسانی

اوسمار: برای جشن قهرمانی زود است برای ریگی خوشحالم چون پست او مورچه ای است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز مثل بازی های گذشته مان نتوانستیم پاسکاری کنیم، اما خدا را شکر نتیجه را به دست آوردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیکا، اوسمار ویرا بعد از بازی پرسپولیس مقابل شمس آذر اظهار کرد: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می خواهم از مردم قزوین تشکر کنم، به ویژه طرفداران پرسپولیس که از روز گذشته به ما لطف داشتند و امروز هم در ورزشگاه جو خوبی بین تماشاگران دو تیم بود.

وی افزود: به تیم شمس آذر هم بابت زمین و جو خوبی که اینجا درست کرده است، تبریک می گویم. امروز بازی خیلی سختی داشتیم و همانطور که پیش بینی کرده بودیم، شمس آذر از زمین ما پرس می کرد و کار برای مان سخت شد و امکان اینکه از بازیکنان این تیم عبور کنیم مشکل شده بود و روی یک اشتباه فردی توانستیم گل اول را زده و راحت تر بازی کنیم. امروز مثل بازی های گذشته مان نتوانستیم پاسکاری کنیم، اما خدا را شکر نتیجه را به دست آوردیم و در نیمه دوم بازی روان تری انجام دادیم و بردیم.

وی درباره داوری موعود بنیادی فر خاطر نشان کرد: من هیچ وقت درباره داوری چه خوب باشد و چه بد باشد، نظر نمی دهم تا اصحاب رسانه بهتر تشخیص بدهند. ما بیشتر درباره مسایل فنی صحبت می کنیم.

سرمربی سرخپوشان در خصوص اینکه امروز گام بلندی برای قهرمانی برداشتند، گفت: هنوز زود است برای گرفتن جشن قهرمانی، هیچ وقت چیزی را قبل از اینکه به دست بیاوریم، جشن نمی گیریم.

اوسمار در واکنش به این موضوع که در بازی با شمس آذر، خط دفاعی تیمش خیلی متمرکز بازی کرد، تصریح کرد: دیروز هم قبل از بازی گفتم که بازی استقلال خوزستان با بازی با شمس آذر خیلی فرق می کند. حریف امروز ما خیلی خوب بازی و از کناره ها نفوذ می کند و خدا را شکر امروز نفرات خط دفاعی ما روز خیلی خوبی داشتند و عملکردشان عالی بود.

وی در این خصوص که بعد از گل شمس آذر با آل کثیر صحبتی انجام داد و بعد از آن پرسپولیس بلافاصله به گل دوم رسید، گفت: این صحبت ها خیلی خوب است، چون سرمربی می تواند به نفع خودش صحبت کند. من صحبتی که با آل کثیر کردم درباره بازی نبود و می خواستم ببینم چه مشکلی برای چشمش به وجود آمده است. من خیلی خوشحالم که مسعود گل زد، چون پستی که او بازی می کند پست مورچه ای است. مورچه خیلی کار می کند و به چشم هیچ کس نمی آید. من خوشحالم که مسعود گل زد، چون خیلی در این فصل تلاش کرد و حقش بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار: برای جشن قهرمانی زود است/ برای ریگی خوشحالم چون پست او مورچه ای است!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار: برای جشن قهرمانی زود است/ برای ریگی خوشحالم چون پست او مورچه ای است!"، کلیک کنید.