اقدام عجیب رسانه استقلال: سانسور نوازی و نکونام!

اقدام عجیب رسانه استقلال: سانسور نوازی و نکونام!

آفتاب نیوز :

 با وجود پیروزی برابر صنعت نفت و حفظ صدرنشینی، اما حواشی بی پایان و تنش های میان مدیریت و سرمربی قصد پایان ندارد و هواداران استقلال بیش از آنکه بابت کسب سه امتیاز دیگر به شادی بپردازند، تمرکز آن ها روی مسایل خارج از زمین فوتبال است.

طی روز های گذشته، ارکان مدیریتی باشگاه استقلال و اعضای کادرفنی، بار ها و بار ها در مصاحبه های پرتنش و حاشیه ای، علیه یکدیگر موضع گرفته و اختلاف نظر میان آن ها بالا گرفته است. پس از داستان مربوط به جذب اورونوف و صحبت های هژبری و نوازی، این تنش ها وارد فاز جدیدی شد.

مربی استقلال در مصاحبه ای که علیه معاون ارتباطات باشگاه انجام داد، مدعی شد که او حق صحبت درباره نکونام و کادرفنی را ندارد. پس از صحبت های تند نوازی، او در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت حاضر شد، ولی نکته عجیب این است که رسانه رسمی استقلال در شبکه های اجتماعی، هرگز گفته های دستیار نکونام را پوشش ندادند.

این اتفاق برای سرمربی آبی ها نیز تکرار شد. نکونام روز گذشته و در کنفرانس پس از بازی، به شدت علیه معاون ارتباطات باشگاه و مدیرعامل موضع گرفت و برای چندمین بار در این فصل، آن ها را از دم تیغ گذراند! نکته جالب اینکه صحبت های تند نکونام نیز به مانند نوازی، در رسانه های رسمی باشگاه استقلال پوشش داده نشد.

البته یک روز قبل از برگزاری دیدار استقلال و صنعت نفت خبر رسید که مدیریت باشگاه تصمیم گرفته تا به سعید اکبری، مدیررسانه ای آبی ها اجازه شرکت در نشست قبل از بازی و حضور در استادیوم را ندهد و مشخص نیست در مقطع فعلی، بخش رسانه ای باشگاه در اختیار چه کسی است.

به هر شکل، اختلافات عجیب و بی پایان میان خطیر و نکونام در سایه موفقیت استقلال و صدرنشینی این تیم پنهان شده و مشخص نیست طرفین چه زمانی قصد دارند تا به این حواشی پایان دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدام عجیب رسانه استقلال: سانسور نوازی و نکونام!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدام عجیب رسانه استقلال: سانسور نوازی و نکونام!"، کلیک کنید.