اعلام وضعیت تردد در جاده های کشور/ ترافیک پرحجم در 4 محور

اعلام وضعیت تردد در جاده های کشور/ ترافیک پرحجم در 4 محور

به گزارش تیکا، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک پرحجم در 4 محور و جو آرام در تمامی جاده های کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با تیکا، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده ای کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور در سراسر کشور در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده ینگی امام حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک و در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و پل حصارک نیمه سنگین است. در آزادراه ساوه – تهران محدوده نسیم شهر و محور شهریار – تهران نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به محورهای مسدود غیرشریانی ادامه داد: محورهای هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، اسپکه – بمپور، یزد – دربید، حاجی آباد – آهنگران، رباط پشت بادام – بیاضه و گلشن – سراوان مسدود هستند.

وی همچنین در خصوص وضعیت جوی جاده های کشور نیز اظهارکرد: گزارش ها حاکی از حاکم بودن جو آرام در جاده های سراسر کشور است و در حال حاضر مشکلی از نظر بروز پدیده های جوی وجود ندارد.

شیرانی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام وضعیت تردد در جاده های کشور/ ترافیک پرحجم در 4 محور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام وضعیت تردد در جاده های کشور/ ترافیک پرحجم در 4 محور"، کلیک کنید.