استقلال باعث شد برد پرسپولیس بزرگ شود/ متاسفانه فوتبال ترسو همیشه بازنده است

استقلال باعث شد برد پرسپولیس بزرگ شود/ متاسفانه فوتبال ترسو همیشه بازنده است

آفتاب نیوز :

شاهین خیری بازیکن اسبق تیم استقلال ، درباره اتفاقات عجیب و غریب هفته بیست و هشتم و تغییر صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر اظهار داشت: اگر پرسپولیس توانست تیم استقلال خوزستان را با نتیجه 4 بر 3 شکست بدهد و یک فلش بک خوب بزند این اتفاق در همه هفته های قبل هم از سوی دیگر تیم ها تکرار شده بود، اما چیزی که باعث شد این موضوع بیشتر به چشم بیاید خود استقلال تهران بود. 

وی افزود: اگر استقلال در قایمشهر نساجی را حتی با یک گل شکست می داد الان کسی دیگر به فلش بک پرسپولیس تا این اندازه نمی پرداخت. متاسفانه فوتبال ترسویی که تیم استقلال در قایمشهر از خود نشان داد چیزی نبود که در حد و اندازه های یک تیم قهرمان باشد. استقلال داعیه قهرمانی داشت و باید هر طور شده این بازی را در قایمشهر برنده ترک می کرد، اما فوتبال ترسو و محتاطانه استقلال صدای همه هواداران این تیم و البته پیشکسوتان را درآورد. 

بازیکن سال های گذشته استقلال اضافه کرد: ما در بازی های قبل هم شاهد چنین سبکی از فوتبال جواد نکونام در استقلال بودیم. گاهی اوقات این فوتبال جواب می دهد، اما برای تیمی که می خواهد قهرمان شود خیر. نگاهی به فوتبال اروپا بیندازید مثلاً تیم ریال مادرید در هفته ای که می دانست می تواند ظرف هفته های آیندهبا کسب یکی دو امتیاز قهرمانی اش را مسجل کند در همان مسابقه ای که داشت حریفش را با چندین گل شکست داد و چند هفته مانده به پایان فصل قهرمانی اش را مسجل کرد. ما باید از این قبیل فوتبال در اروپا یاد بگیریم. 

استقلال باعث شد برد پرسپولیس بزرگ شود/ متاسفانه فوتبال ترسو همیشه بازنده است/ امیدوارم هفته آخر افسوس تساوی قایمشهر را نخوریم 

خیری خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس در هفته های گذشته برای استقلال زنگ خطر را روشن کرده بود، اما جواد نکونام و بچه های تیم استقلال متوجه این قضیه نشدند که البته بیشتر این موضوع به سمت کادر فنی برمی گردد. پرسپولیس در هفته های گذشته به شدت حریفانش را تحت تاثیر قرار می داد و نتایج خوبی گرفته بود این می توانست هشدار جدی برای استقلال باشد، اما با این وجود ما در قایمشهر حتی یک خطر نصفه و نیمه هم روی دروازه نساجی ایجاد نکردیم. 

بازیکن سال های قبل تیم استقلال در این باره که آیا هنوز برای این تیم شانس قهرمانی قایل است یا نه گفت؛ با توجه به شرایطی که حالا در جدول به وجود آمده خیلی سخت است، ولی فوتبال تا دقیقه 90 ادامه دارد و لیکن تا آخرین دقیقه مسابقه هفته سی ام می تواند دستخوش تغییرات شود. 

وی در پایان گفت: همانطور که تا هفته قبل استقلال صدر بود و پرسپولیس دوم امیدوارم ظرف دو بازی آینده و هفته های آخر شاهد اتفاقات دیگری باشیم پرسپولیس هم بازی های سختی دارد، ولی استقلال بهترین فرصت را از دست داد امیدوارم روز آخر لیگ افسوس این بازی محتاطانه را نخوریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال باعث شد برد پرسپولیس بزرگ شود/ متاسفانه فوتبال ترسو همیشه بازنده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال باعث شد برد پرسپولیس بزرگ شود/ متاسفانه فوتبال ترسو همیشه بازنده است"، کلیک کنید.