استفاده از ظرفیت هنر در همایش ملی دانش سنتی محیط زیست – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

استفاده از ظرفیت هنر در همایش ملی دانش سنتی محیط زیست - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، سعید یوسف پور عصر چهارشنبه در مراسم اختتامیه همایش ملی دانش سنتی محیط زیست ضمن قدردانی از تمامی دست اندکاران این همایش اظهار کرد: سال گذشته مجموعه جلسات و کارگاه های آموزشی و 70 وبینار برای این همایش برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه برای پرچمداری محیط زیست در دستور کار بود تصریح کرد: 53 ایده برای این همایش به دست ما رسید و در کنار آن جشنواره عکس و پوستر نیز برگزار شد.

یوسف پور با بیان اینکه 1400 اثر به جشنواره همایش ملی دانش سنتی محیط زیست رسید بیان داشت: دو مشن گرافی و انیمیشن، 35 پوستر و 6 کلیپ تبلیغاتی از جمله اقداماتی بود که انجام شد.

وی عنوان کرد: 500 نفر در این همایش شرکت کردند و تعداد 94 نفر اعضا هییت علمی حضور داشتند.

یوسف پور با بیان اینکه 240 مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که 210 مورد آن پذیرفته گردید عنوان کرد: 50 داور آثار ارسال شده به این جشنواره را داوری کردند.

وی خاطر نشان کرد: 3 دل نوشته در بخش دانش آموزی و 3 دل نوشته در بخش بزرگسالان نیز به این دبیر خانه ارسال شد.

یوسف پور با اشاره به اینکه این همایش کار مشترک بین دانشگاه و محیط زیست بود گفت: تلاش ما این است از یونسکو کمک مالی گرفته شود تا کمک حال قدم های بعدی ما باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این بود که این همایش را با رویکرد محیط زیستی پیش ببریم و از ظروف یک بار مصرف و همچنین از ظرفیت هنر در این همایش استفاده کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از ظرفیت هنر در همایش ملی دانش سنتی محیط زیست – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از ظرفیت هنر در همایش ملی دانش سنتی محیط زیست – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.