از سفر به استان های جنوب شرقی اجتناب کنید

رییس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به صدور هشدار سطح قرمز از سوی سازمان هواشناسی، هم میهنان عزیز از سفر های غیر ضروری در استان های جنوب شرقی پرهیز کنند.

پلیس: از سفر به استان های جنوب شرقی اجتناب کنید

آفتاب نیوز :

سرهنگ احمدشیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به اطلاعیه سازمان هواشناسی اظهار کرد: باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی، طی روز های آتی شاهد بارش های قابل توجهی در استان های جنوب شرق کشور (سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و بوشهر) خواهیم بود.

وی افزود: توصیه ما این است که هموطنان عزیز حتی المقدور از سفر های غیرضروری در جنوب شرق کشور اجتناب کنند و درصورت ضرورت، حتماً با کسب اطلاع از وضعیت راه ها اقدام به سفر کنند.

گفتنی است بنابه هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی روز سه شنبه (28 فروردین ماه) استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، بوشهر، بارش های سنگینی خواهند داشت و برای چهارشنبه این بارش ها برای استان های سیستان و بلوچستان هستند که احتمال آب گرفتگی معابر به صورت گسترده، سرریز سدها، انسداد راه ها و احتمال تخریب پل ها و اختلال جدی در سفر های بین شهری و داخل شهری را در پی دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سفر به استان های جنوب شرقی اجتناب کنید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سفر به استان های جنوب شرقی اجتناب کنید"، کلیک کنید.