اختلاف زیادی با اینتر نداریم

اختلاف زیادی با اینتر نداریم

آفتاب نیوز :

اینتر با نتیجه 4 بر 2  رم را شکست داد و صدرنشینی خود را در جدول مسابقات تثبیت کرد. دانیله ده روسی، سرمربی تیم رم ناامیدی اش را از این نتیجه پنهان نکرد اما اعتراف کرد که به بازیکنانش افتخار می کند.

به گزارش گاتزتا، ده روسی بعد از این دیدار گفت: ما امشب فوتبال خود را بازی کردیم. اگر بخواهیم مانند تیم هایی مثل اینتر بازی کنیم، هرگز نباید سطح بازی را پایین بیاوریم. من فکر می کنم این یک بازی یکنواخت بود و در نیمه نخست خوب بودیم ولی این کافی نیست و برای شکست دادن اینتر باید در 90 دقیقه برتر باشیم. اگر شکست خوردیم به این دلیل است که امشب نسبت به اینتر ضعیف بودیم اما فکر نمی کنم اختلاف زیادی با اینتر داشته باشیم. باید بهتر شویم. رم خیلی جا برای بهتر شدن و پیشرفت دارد.

در این دیدار سیمونه اینزاگی محروم بود و نتوانست از کنار زمین تیمش را همراهی کند. 

الساندرو باستونی، مدافع اینتر، پس از پیروزی مقابل رم به تمجید از عملکرد تیمش در نیمه دوم پرداخت. باستونی به شبکه DAZN گفت: سرمربی در نیمه با ما تماس گرفت و به ما گفت که ما مثل همیشه بازی نمی کنیم و باید نشان دهیم چه تیمی هستیم. رم در نیمه اول به هر طریق ممکن به ما صدمه زد اما ما روش بازی را تغییر دادیم و خوشبختانه در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد.

در نهایت، از باستونی پرسیده شد که آیا پیروزی مقابل جالوروسی می تواند به تیمش قبل از بازی مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا کمک کند که این بازیکن افزود:  ما نه تنها می خواهیم مثل فصل گذشته به دیدار نهایی لیگ قهرمانان راه یابیم بلکه به دنبال قهرمانی هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختلاف زیادی با اینتر نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختلاف زیادی با اینتر نداریم"، کلیک کنید.