آخرین حرف های سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی

آخرین حرف های سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی

آفتاب نیوز :

سرجیو کونسیسایو که تیم تحت هدایتش، پورتو فردا شب (یکشنبه) در هفته سی وسوم لیگ برتر پرتغال پذیرای بواویشتا خواهد بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار درباره اینکه مسابقه فردا آخرین بازی مهاجم ایرانی اش در ورزشگاه دراگایو خواهد بود با اشاره به اتفاقات ماه های اخیر و انتقاداتی که به مهدی طارمی بابت لو رفتن برنامه ریزی اش برای شرکت در تست های پزشکی اینتر شد، گفت: نظر مرا در مورد طارمی می دانید، چون قبلاً در مورد او صحبت کرده ام. آنچه اغلب تغییر می کند، نحوه انتقال اخبار است؛ تصویری که اغلب به مردم داده می شود، چه از طریق بازیکنان و چه از طریق مربیان. من نمی گویم که این تقصیر مطبوعات است، اما این چیزی است که در آنجا اتفاق می افتد.

وی افزود: مردم در مواجهه با سناریو های خاصی کم وبیش عصبانی می شوند و سپس در ورزشگاه از خود واکنش نشان می دهند. من، اما باید به عملکرد طارمی نگاه کنم. تا زمانی که او با پورتو قرارداد دارد و تا زمانی که بازیکنان حرفه ای هستند، من باید به آن ها به یک شکل نگاه کنم. من هم زمانی بازیکن بودم و حسی شبیه به حس فعلی آن ها (اشاره به نحوه رفتار برخی هواداران با بازیکنان از جمله طارمی که قصد جدایی از پورتو را دارند) و از دید من هم این رفتار عادلانه نبوده است. ممکن است بازیکنانی با چهار یا پنج سال قرارداد در اینجا حضور داشته باشند و در نهایت در پایان فصل از تیم جدا شوند.

سرمربی پرتغالی پورتو ادامه داد: تصویر رسانه ای بر ادراک تاثیر می گذارد. من، اما بر اساس عملکرد ارزیابی می کنم، نه سر و صدای رسانه ای. این احمقانه بود که یک بازیکن باکیفیت داشته باشم و از او به این دلیل یا دلیل دیگری استفاده نکنم. اگر طارمی رفتاری داشت که فکر نمی کردم مناسب باشگاهی باشد که ما نماینده آن هستیم، مشکلات بیشتری به وجود می آمد. اگر آن ها رفتار مناسبی داشته باشند از بازیکنان باکیفیت استفاده خواهم کرد. این بستگی به نحوه برخورد من با شرایط دارد.

طارمی 31 ساله که این فصل در 32 بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار 9 گل زده و 6 پاس گل را از خود برجای گذاشته، در تابستان پیش رو به عنوان بازیکن آزاد به اینتر ملحق خواهد شد. او تاکنون در 179 بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار 89 گل زده و 55 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین حرف های سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین حرف های سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی"، کلیک کنید.