آتش سوزی های جنگلی سراسر فنلاند را فرا گرفته است – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

آتش سوزی های جنگلی سراسر فنلاند را فرا گرفته است - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا به نقل از شینهوا، بر اساس گزارش ها، آتش سوزی های گسترده در غرب ایلماجوکی و مرکز کورویو گزارش شده است.

در ایلماجوکی، آتش سوزی جنگلی که در منطقه تولید زغال سنگ شروع شد، به جنگل های مجاور سرایت کرد. در حالی که آتش سوزی در منطقه پیت عمدتاً به جز چند نقطه خاموش شده است، تلاش ها برای مهار آتش سوزی جنگل ادامه دارد.

این آتش سوزی مساحتی به وسعت 9 تا 10 هکتار را درگیر کرده است و علت آن مشخص نیست. اداره امداد و نجات استروبوتنیا جنوبی 18 واحد را به محل حادثه اعزام کرده است.

در کورویو، مرکز فنلاند، آتش سوزی برای مدیریت جنگل در سه هکتار گسترش یافت. آتش مهار شده است و 20 واحد از مرکز فنلاند، استروبوتنیا جنوبی و خدمات نجات پیرکانما در حال واکنش هستند.

آتش سوزی دیگری در Karstula، همچنین در مرکز فنلاند، تقریباً به یک هکتار گسترش یافت. احتمال می رود این آتش سوزی ناشی از انفجار لاستیک خودرو باشد. 13 دستگاه به منطقه اعزام شده است.

هشدار آتش سوزی جنگل ها توسط موسسه هواشناسی فنلاند در بیشتر نقاط کشور اعلام شده است. هوای خشک و گرم که در طول هفته ادامه داشته است، مناطق وسیعی را به میزان قابل توجهی خشک کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی های جنگلی سراسر فنلاند را فرا گرفته است – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی های جنگلی سراسر فنلاند را فرا گرفته است – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.